Rama uron me videon e shpërthimit në Fier, qytetari e surprizon: Mafia e 21 janarit sundon Burrelin

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama e ka nisur urimin e kesaj dite per qytetaret me videon e aksionit te djeshem te shembjes me eksploziv te godinave ne lumin e Gjanices ne Fier.

MIRËMËNGJES 😃
dhe me këtë moment të fundit të pastrimit të “Lanës së Dytë Demokratikase” (lumit Gjanica që përshkon qytetin e Fierit, e u kthye për çerekshekulli në burim plehrash e përmbytjesh), që i hap rrugën një tjetër transformimi spektakolar të Fierit në kuadrin e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një të dielë të qetë 🌼- shkruan Rama.

Kliko per me shume info

🌳

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë moment të fundit të pastrimit të “Lanës së Dytë Demokratikase” (lumit Gjanica që përshkon qytetin e Fierit, e u kthye për çerekshekulli në burim plehrash e përmbytjesh), që i hap rrugën një tjetër transformimi spektakolar të Fierit në kuadrin e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një të dielë të qetë 🌼

Posted by Edi Rama on Samstag, 10. Februar 2018

Natyrisht qe ky postim i tij ka sjelle reagime nga qytetaret ku njeri prej tyre i shkkruan:

Mirmengjes Zoti Kryeminister vazhdoj tju bej me dije se akoma Shqipëriaqeduam nuk me ka kthyer e pegjigjje per denoncimet e bera per aferat korruptive te Drejtorise rajonale OSHEE Burrel.

Zoti Kryeminister aferat jan te kosiderushme. Vetem nderhyrja juaj mund ti ndali keto babzitur. Burreli eshte i kapur nga mafia e 21 janarit. Nderhyni zoti kryeminister. Pres pergjigjje./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.