Rama jep lajmin e mirë: Kjo ndërtesë e harruar e Tiranës po transformohet

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit në Facebook për një ditë të mbarë me disa pamje nga punimet për ndërtimin e Teatrit të ri të Tiranës.

Sipas kryeministrit, rrënojat e një ndërtese të harruar për dekada tashmë po transformohen në një hapësirë evropiane.

Kliko per me shume info

Statusi i plotë:
MIRËMËNGJES 😃
dhe me këto pamje nga progresi i punimeve për ndërtimin e Teatrit të ri të Tiranës, ku rrënojat e një ndërtese të harruar për dekada të tëra po transformohen çdo ditë në një hapësirë europiane më shumë, aq të munguar për artin dhe kulturën, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.