Detaji i veshjes së Ramës që tërhoqi vëmendje, ja si shkoi kryeministri në Parlament

Kliko per me shume info

Kryeministri Rama është komentuar shpesh për veshjen e tij.

Këtë të enjte Rama ka shkuar në Kuvend i veshur me kostum dhe atlete.

Kliko per me shume info

Ai është shfaqur në sallën e Kuvendit me një kostum ngjyrë të errët, këmishë të bardhë e kollare të kuqe, e ndërsa ka veshur sërish një palë atlete “Adidas” të bardha me viza të kuqe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.