“Ditë të mbarë”, Rama jep lajmin e mirë për Pukën

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit për një ditë të mbarë dhe ka dhënë një lajm të mirë për qytetin e Pukës.

Rama thotë se shumë shpejt do lindin pikat e agroturizmit përmes të cilës do të rritet turizmi e ekonomia lokale e kësaj zone në veri.

Kliko per me shume info

Statusi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😃
dhe me këtë përsëritje të fotos së mëparshme në video 😉, të këtij liqeni në mes të qytetit, ku shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale, ju uroj një ditë të mbarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.