‘Në radhë për 1 certifikatë’, Rama nxjerr videon: Ja si e merrni tani

Kliko per me shume info

Teksa u ka thënë mirëmëngjes ndekësve të tij në rrjetin social Facebook, kryeministri Rama ka kujtuar pamjet nga radhët e gjata në zyrat e gjendjes civile, si pritej per nje certifikate dhe si funksionon sot, per te printuar ate vete online.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje të radhëve në zyrat e gjendjes civile dje dhe lehtësisë për tu pajisur me një çertifikatë sot, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama.

Kliko per me shume info

VIDEO:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.