Rama shfaqet sërish me atlete të bardha në seancën e Parlamentit

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama është shfaqur sot në Kuvend me atletet “adidas” të bardha me viza të kuqe.

Paraqitja e kreut te qeverise me atlete ne aktivitetet zyrtare gjate detyres ka ndodhur edhe me pare dhe ka terhequr vemendjen e mediave.

Kliko per me shume info

Rama shpesh eshte shprehur se stili i tij i veshjes perben nje trend bashkekohor per te cilin eshte shprehur se do te kete vleresim e pasues nga historia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.