Qytetarët: Edi Rama nuk është mirë, uron ‘mirëmëngjes’ në mesnatë

Kliko per me shume info

Personat që administrojne profilin e kryeministrit Edi Rama në rrjetin social ‘Facebook’, ka bërë një postim të pazakontë në faqen e tij.

Të pazakontë për orën e postmit, pasi uron ‘mirëmëngjes’ në mesnatë. Urimit të kryeministrit Rama i bashkangjitet një shkrim në mediat austriake për turizmin në Shqipëri.

Kliko per me shume info

Me shumë gjasa ky ka qenë një postim i programuar për të dielën në mëngjes, por si duket stafi i tij që merret me faqen në Facebook, e kanë programuar gabim orarin.

Kaq ka mjaftuar që tek postimi i kryeministrit të vërshojnë qindra komente tallëse me te.

Por jo vetëm kaq, të shumë janë komentuesit që i kërkojnë llogari për çështjen e paktit detar me Greqinë, si dhe gjëndjen e rënduar ekonomike që po përjeton vendi. Më poshtë disa prej komenteve më pikante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.