“Puna në industrinë e seksit më bën prind më të mirë”

Një nënë amerikane mendon se është një prind më i mirë falë punës së saj në industrinë e seksit.

Elle Stranger është striptiste, shkrimtare seksi dhe “terapiste me të brendshme pa licencë”, siç e quan veten.

Kliko per me shume info

31-vjeçarja nga Oregoni ka një vajzë 5-vjeçare, të cilën e mban me punën e saj 3 herë në javë në një klub striptizmi, duke shkruar libra erotikë dhe duke shitur materiale pornografike të sajat.

LEXO EDHE:  Shkencëtari thyen rrjetin me zbulimin e fundit: Ja si pastrohet trupi gjatë Ramazanit…

“Mendoj se fakti që jam punonjëse seksi më bën një nënë më të mirë pasi e kam zhvilluar shumë ndjenjën e empatisë. Prindërit e tjerë mendojnë se nuk mund të jem dot një prind i mirë, por puna dhe prindërimi nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin. Kur jam nënë, jam nënë; kur jam në punë, punoj”, thotë Stranger.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here