Publikon paratë, kështu i numëron lekët e dasmës aktori i njohur

Kliko per me shume info

Eglein Laknorit nuk i ndahet humori për asnjë çast, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në atë artistike apo profesionale.

Egleini është mjaft aktiv edhe në rrjetet e tij sociale ku herë pas here hedh foto humoristike.

Kliko per me shume info

Së fundi ai ka postuar një foto më mjaft humor ku shfaqet i shtrirë ne krevat me të brendeshme dhe numëruar disa lekë. ”Duke numëruar lekët e dasmës”, shkruan ai me sens humori

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.