PSG synon mesfushorin e Chelseat në verë

Kliko per me shume info

PSG synon të përforcojë ekipin në verën e ardhshme në mesfushë.

Emery po kërkon një pasues të Thiago Mottas që me shumë mundësi do të largohet në verë dhe kandidati numër 1 është N’golo Kante, “motori” i mesfushës së Chelseat.

Kliko per me shume info

Ai është shumë i rëndësishëm për Conten, por një ofertë e ‘çmendur’ nga Parisi mund të ndryshojë letrat në tavolinë për francezin. Me Kante, por edhe Verratin e Rabiot, mesfusha pariziene do të ishte vërtetë për t’u admiruar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.