Protesta e së shtunës për detin: Pjesëmarrës edhe 1-vjeçari, Gjergj Kastrioti

Kliko per me shume info

Aktivistë të shoqërisë civile do të protestojnë të shtunën (10 shkurt) para Kryeministrisë për të kundërshtuar faljen e detit Greqisë. Kjo është protesta e dytë brenda 1 jave, ndërsa pjesëmarrës do të jetë edhe Adnand Nevzadi, një nga menaxherët më të suksesshëm të futbollit në Europë. Aulon Kalaja përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se kësaj proteste do t’i bashkohet edhe Gjergj Kastrioti, vetëm 1 vjeç, djali i vogël i Nevzadit.

Postimi i plotë i Aulon Kalasë

Kliko per me shume info

SUPER LAJM!

GJERGJ KASTRIOTI 1 vjeç do jetë të Shtunën në Protestën për Detin para Kryeministrisë në 11:00! Po ti???

Nje lajm i mire nga Kumanova, Ilirida!

Një nga menaxherët më të suksesshëm të futbollit në Europe, zoti Adnand Nevzadi, konfirmon pjesëmarrjen e tij në protesten e së shtunes, familjarisht. Ai do te niset nga Kumanova per te ardhur ne kete proteste patriotike.

Por surpriza tjeter eshte se ai do te mare me vete edhe djalin e tij te vogel, qe eshte edhe ne foto dhe qe e ka emrin Gjergj Kastrioti.

Bashkohen shqiptaret pa dallim, kunder faljes se detit Greqise. Te shtunen, date 10 shkurt, ora 11:00, para Kryeministrise!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.