Ai i propozoi në sy të publikut, Anxhela Peristeri i “kyç” gojën dhe i nxjerr sekretin

Kliko per me shume info

Këngëtarja Anxhela Peristeri, është treguar gjithmonë e rezervuar me fansat e saj, duke mos dhënë detaje nga jeta private.

Ndonëse nuk ka treguar asnjëherë për lidhjet e saj, Anxhela ka pohuar së fundi se nuk është në një lidhje, duke iu treguar kështu fansave se nuk e ka gjetur ende princin e jetës.

Kliko per me shume info

E ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’, këngëtarja i ka nxjerrë ‘sekretin’ kolegut të saj, Mateus Frroku, ku gjatë lojës ky i fundit i kërkoi të bëhej partnerja e tij.

“Por ti nuk je beqar”, ia ktheu ajo, ndërsa Mateus nuk foli më farë, teksa të ftuarit e tjerë dhe publiku shpërthyen në të qeshura.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.