Procedohet biznesmeni, u konstatua me lidhje të jashtëligjshme të ujit

Kliko per me shume info

Shërbimet e policisë të Komisariatit nr 4 në bashkëpunim me Ndermarrjen U. K. Tiranë, në kuadër të aksionit mbarë-kombëtar për goditjen e rasteve të lidhjes së paligjshme të ujit kanë konstatuar një biznes për lidhje të paligjshme të rrjetit të Ujësjellësit.

Për këtë arsye është proceduar dhe po ndiqet në gjendje të lirë shtetasi M. V., 43 vjeç , banues në Tiranë.

Kliko per me shume info

policia është duke vijuar punën për evidentimin e rasteve të tjera të jashtëligjshme, ndërsa materialet procedurile i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.