Problemi kronik i Andi Bushatit: Dembelizëm për të lexuar, zell për të folur

Kliko per me shume info

Shkëlzen Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ndaj deklaratave të një dite më parë të Andi Bushati në lidhje me CEZ.

“Problemi kronik i Bushatit, nuk është vetëm dembelizmi për të lexuar, por dhe zelli për të folur për ato që “përton” të lexojë”, shkruan Shkëlzen Berisha në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Berisha se fundi eshte thirrur ne prokurori per te dhene deklarime ne lidhje me hetimet per privatizimin e ish kompanie CEZ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.