VIDEO/ Polici rrugor dhe shoferi rrihen me grushte përpara shkollës në Tiranë

Kliko per me shume info

Një polic rrugor është përplasur fizikisht me një shofer në orët e mëngjesit përpara Kolegjit turk në Tiranë në kilometrin e parë të autostradës Tiranë-Durrës.

E gjithë skena ndodh në sytë e fëmijëve që po shkonin në shkollë.

Kliko per me shume info

Siç shihet edhe në pamjet e siguruara nga “Opinion” kanë ndërhyrë qytetarët për të ndarë policin me shoferin pasi i dhanë ca grushte të mira njëri-tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.