Plas keq mes artistëve, aktori- Ema Andreas: Ku ishe ti, k**va e Edi Ramës! Ndërhyn moderatori: Kërko falje!

Kliko per me shume info

Përplasje mes artistëve për zhvendosjen e godinës së Teatrit Kombëtar.

Aktorja Ema Andrea ka mbështetur regjisorin Altin Basha i cili i është drejtuar kolegut të tij, regjisorit të madh Gëzim Kame, duke e cilësuar si “provokator” në Top Show. “Yes Basha”, ka shkruar Ema në shenjë mbështetje ndaj regjisorit. Kaq ka mjaftuar që djali i regjisorit tjetër Gëzim Kame, aktori Genti Kame të shpërthejë me fjalë të rënda fyese ndaj aktores.

Kliko per me shume info

“Ku ishe ti ish-kurva e Edi Ramës bashkë me topalëpirësit e tjerë kur Gëzim Kame mbronte teatrin nga shembja?”, shkruan aktori duke vijuar me përdorimin e një fjalori fyes. Menjëherë ka reaguar edhe Ema Andrea. “Statuset e mia janë më të fuqishme se karrigia jote që e mbron duke dalë kundër idealit”, shkruan Andrea.

Sakaq, moderatori Dritan Hila përmes një reagimi thotë se së paku babai i aktorit, duhet t’i kërkojë falje Andreas.

“Lexova nje status, mender me thënë, “artisti” sot. Ku ka degraduar ky vend?! Të pakten babai i tij duhet t’i kërkoje ndjesë publike zonjës”, shkruan Hila.

1 COMMENT

  1. Sa mire ja paska bere asaj K. K te edi rames jane te gjithe ata qe i dalin ne mbeshtjetje drogaxhiut edi rama sot.
    Edi rama nje trap qe ka marre nje grua qeka qene martuar me dy a tre te tjere te pakten zyrtarisht Imagjinojeni nga cfare monstre i pamoral qeveriset shqiperia. Edi rama nje artist i deshtuar ka urrejtje per artistet e vertete e te sukseshem.Edi rama qe nuke ka problem te marre per grua nje qe e kane patur tre a ater te tjere me pare nuk e ka per gje te shese detin greqise, te jape toke shqipetare per varreza grekeve te poshter qe kane pushtuar jugun e shqiperise, camerine, te fale detin, te beje marreveshje me serbine qe me shekuj kane masakruar shqiperine dhe shqipetaret, dhe qe serbia punon nate e dite kunder Kosoves.
    Ky eshte palocaja qe keni per kryeminister.
    Por populli duhet te zgjohet dhe te dale kunder ketij palacoje dhe te mos e lejoje qe ai te demtoje me teper hqiperine dhe shqipetaret te cilet po braktisin perdite shqiperine.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.