Plagosje me thikë Shkodër, i riu në gjendje të rëndë

Plagosje me thikë në Shkodër. Sipas raportimeve të para bëhet fjalë për një konflikt mes bashkëmoshatarëve.

Ngjarja ka ndodhur në Vaun e Dejës, ku një i ri ka plagosur bashkëmoshatarin e identifikuar si Xhulio Rodestani. Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital ne gjendje te rende, dhe tashme raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Ulërima dhe kujë, familjarët luftë për të hapur makinën. Momentet e para pas shpërthimit në Fier
Kliko per me shume info

Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here