Plagos hallën me çifte, arrestohet i riu

Kliko per me shume info

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, kanë arrestuar: J.XH, 45 vjeç, banues në Pandalejmon, Finiq.

Ditën e djeshme në fshatin Pandalejmon, Finiq, duke qenë në gjueti, ka qëlluar me armën e gjahut të cilën e mbante në përdorim pa lejen e organeve kompetente dhe për pasojë ka plagosur e dëmtuar lehtë në fytyrë, hallën e tij, shtetasen Z.M., njofton Policia.

Kliko per me shume info

U sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Materialet hetimore do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.