Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota!

Kliko per me shume info

Barbara Dini , motra e Ergi Dinit, 22 vjeçarit që vdiq tragjikisht ne nje aksident, duket se nuk gjen dot ngushëllim.

Ajo në Instagramin e saj i ka kushtuar Ergit disa fjalë që duket se peshojnë mjaft dhimbje.

Kliko per me shume info

“Nje pjese e imja iku bashke me ty,per te mos u kthyer me kurre…Mungesen tende nuk e mbush as gjithe bota!,” përfundon Barbana në rrjete sociale.

Barbana ka deklaruar se Ergi për të ka qënë një vëlla i pandashmë dhe se do të jetë pjesë e saj gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.