Përfundoi në spital, Alfred Trebicka tregon incidentin

Alfred Trebicka një nga artistët aktiv në teatër.

Sot i ftuar në emisionin ”Kush vjen për drekë”, aktori rrëfeu për incidentin që i ndodhi në teatër, shkak i cili u bë që ai të shtrohej në spital.

Kliko per me shume info

”Në momentin e fundit të provës gjenerale për shfaqjen ”Medea” u fikën dritat siç ndodh pas shfaqjes dhe një nga objektet e skenës nuk ishte në vendin ku kishte qenë gjithmonë dhe në atë errësirë duke tentuar të dal nga skena u përplasa me atë objekt hekuri.

LEXO EDHE:  Kate Upton cmend rrjetin me fotot e reja provokuese

Në momentin e parë nuk mendova se ishte shumë rëndë por pasi u qetësua situata pashë që ishte e nevojshme një ndërhyrje kirurgjikale”, u shpreh aktori.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here