Përfshihet nga flakët banesa në Mat, 13 anëtarët e familjes mbeten në qiell të hapur

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Mat.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lis dhe në ndërtesën disa katëshe jetonin 13 pjesëtarë. Zjarri ka djegur çdo gjë, dhe familja ka mbetur në qiell të hapur. Anëtarët e familjes Çupi kërkojnë ndihmë, pasi nuk kanë ku të qëndrojnë.

Kliko per me shume info

Video e siguruar nga Foxnews:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.