Përdori telefonin në karikim, 12-vjeçari humb shikimin dhe gishtat

Kliko per me shume info

Një djalë nga Kina u gjet i mbuluar me gjak pasi telefoni i tij papritmas shpërtheu ndërsa po e përdorte në karikim.

Me sa duket, shpërthimi ishte aq i fortë sa që 12-vjeçari Meng Jisu, humbi gishtin e tij të djathtë dhe u verbua në njërin sy.

Kliko per me shume info

Jisu, nga provinca Guangxi të Kinës jugore, shpëtoi pas një operacioni pesë orësh dhe po trajtohet në spital, sipas mediave kineze.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.