Pasi ndezi motorrët, Vin Veli sapo i dha gaz me klipin e ri

Kliko per me shume info

Vin Veli është një ndër DJ-të më të lakmuar të jetës së natës.

Ai kohët e fundit është bërë pjesë e mediave, për shkak të zërave rreth ndarjes së tij me moderatorin Bora Zemani.

Kliko per me shume info

Ndarja e tyre bëri bujë në mediat si online dhe në ato vizive. Por Vin Veli sapo ka lançuar një këngë e cila është mjaft ritmike.

Kënga është në bashkëpunim me Vojsavën dhe mban titullin ”Miles Away”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.