Pas 13 vitesh operacion, gjoksi me silikon i bëhet “katrorë”

Kliko per me shume info

Një modele ruse ka zbuluar torturën e saj pas operacionit kirurgjikal në gjoksin e saj i cili tashmë ka marrë formë katrore.

30-vjecarja Yulia Debbagkh, një yll i medias sociale ndau imazhet e gjoksit të saj me ndjekësit në Instagram, duke treguar se si implantet e silikonit në gjoksin e saj ndërhyrje e bërë para 13 vitesh janë deformuar me kalimin e kohës.

Kliko per me shume info

Fotot e saj u bënë virale në mediat sociale ndërsa ndjekësit e vunë në lojë për formën e gjoksit duke i thënë se pas 10 vitesh ndoshta gjoksi do i bëhej trekëndësh.

Ajo tha se problemi u shfaq më shumë se një dekadë pas operacionit në Institutin e Kirurgjisë Plastike dhe Cosmetology në Moskë e cila pranoi problemin në ndërhyrje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.