Paris Hilton vishet identik si Kim Kardashian!

Kliko per me shume info

Të gjithë e dimë se si Kim Kardashian u bë e famshme dhe për këtë arsye ajo shpesh është vendosur në qendër të kritikës dhe është ndër të paktat personazhe publike që e urrejnë dhe e duan njëkohësisht.

Pavarësisht kësaj, na pëlqen neve ose jo, Kim është padyshim një histori suksesi.

Kliko per me shume info

Dikur ajo ishte ndihmëse e miliarderes së njohur Parsi Hilton. Shumë vite më parë, ishte kjo panoramë:

Por gjërat kanë ndryshuar shumë ditët e sotme. Kim Kardashian është shndërruar në një nga femrat më të njohura në botë, frymëzim për shumë vajza në të gjithë globin për stilin e saj të pagabueshëm në veshje. Çdo gjë që ajo vesh, çdo model flokësh që ajo bën kthehet padyshim në trend.

Këtë na e vërtetoi edhe një herë Paris Hilton, e cila jo më larg se dje është shfaqur në rrugë me një look identik si ndihmësja e saj dikur, Kim Kardashian.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.