Keni plane për fundjavë? Mendohuni mirë, rrezik përmbytjesh në katër qytete

Kliko per me shume info

Instituti i Gjeoshkencës parashikon reshje të shumta në katër qytete të vendit.

Sipas buletinit të rreziqeve natyrore për 24 orët e fundit, reshjet parashikohet të jenë shumë intensive në Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër.

Kliko per me shume info

Ndërkohë reshje intensive do të ketë në Dibër, Lezhë, Durrës, Elbasan, Tiranë, Korcë, etj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.