Parashikimi i motit/ Ja si do të jetë koha 3 ditët e ardhshme

Gjatë ditëve në fundit në Shqipëri ka mbizotëruar mot i ftohtë dhe i lagësht. Ndërkohë që edhe gjatë 3 ditëve të ardhshme, në vendin tonë do të mbizotërojë kohë me shi dhe dëborë.

Ndërkohë që do të kemi rritje të lehtë të temperaturave.

Kliko per me shume info

Ja si do të jetë moti gjatë 3 ditëve në vijim.

LEXO EDHE:  Artan Hoxha: Tahiri në parlament, mesazh që ai di shumë sekrete

Moti                 Temperaturat e ulëta            Temperaturat e larta

E Hënë             5 gradë celsius                     12 gradë celsius

E Martë            5 gradë celsius                     12 gradë celsius

E Mërkurë        6 gradë celsius                      11 gradë celsius

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here