“Në djall vaftë ekstradimi, rroftë dashuria”, çfarë po paralajmëron Izet Haxhia?!

Kliko per me shume info

Në një kohë kur Gjykata turke mori dje vendimin për ekstradimin e tij në Shqipëri, ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia ka thyer sërish heshtjen.

Përmes një mesazhi të shkurtër në ‘Facebook’ Haxhia, i akuzuar për vrasjen e ish-deputetit të PD Azem Hajdari, ka befasuar me reagimin e tij, ndërsa shkruan: “Ne djall vafte ekstradimi !Rrofte Dashuria .!!! Pershendetje Franca..”, duke bërë konfuz kështu ndjekësit e tij për faktin nëse ai është shpërngulur apo do të udhëtojë drejt Francës.

Kliko per me shume info

Përkrah mesazhit, ai ka postuar edhe një këngë të Bujar Qamilit dhe Rosela Gjylbegut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.