Pamjet e jashtëzakonshme, gruaja lind fëmijën në korridorin e spitalit (VIDEO)

Imazhet dramatike tregojnë se si një nënë e pesë fëmijëve lindi fëmijën e saj më të vogël në një korridor spitalor, kur mbërriti shumë vonë për ta bërë atë në një shtrat.

Jesica Hogan, nga Riley, Kansas, mirëpriti fëmijën e saj të pestë dhe djalin e vetëm Max në korrik të vitit të kaluar dhe sapo ka publikuar historinë e pabesueshme të lindjes në një video të re të përbashkët të fotografit të saj të lindjes, Tammy Karin.

Kliko per me shume info

Nëna, e cila lindi në Spitalin Via Christi në Manhatan, Kansas, kishte disa kontraktime disa ditë para lindjes së Maxit. Ajo dhe burri i saj Travis madje shkuan në spital për herë të parë, por përfunduan duke ardhur në shtëpi për të pritur edhe disa ditë./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.