Pako me substancë të bardhë në zyrën e Barack Obamës, ekipet anti-terror në vendngjarje

Kliko per me shume info

Një pako e dyshimtë me një substancë të bardhë në brendësi të saj ka mbërritur në zyrën e ish presidentit amerikan Barack Obama.

Ekipet anti-terror kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje në Uashington DC dhe kanë nisur hetimet. Sipas mediave amerikane substanca brenda pakos është në formë pudre.

Kliko per me shume info

Po një substancë e ngjashme mbërriti dje me postë në adresë të djalit të presidentit amerikan, Donald Trump Junior.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.