Padia e Shkëlzen Berishës ndaj Ballës për shpifje kalon të Krimet e Rënda

Kliko per me shume info

Gjykata e Lartë ka shpallur moskompetencë për çështjen Berisha-Balla, dhe pas kësaj dosja do të kalojë te Krimet e Rënda.

Shkëlzen Berisha ka akuzuar Taulant Ballën për shpifje, dhe seanca për këtë çështje do të zhvillohet nesër tek Gjykata e Krimeve të Rënda.

Kliko per me shume info

Seanca e sotme gjyqësore u shty për nesër në orën 15:30, pas kërkesës së avokatit të Taulant Ballës.

“Të shtyhet seanca, klienti im do që të jetë prezent”, u shpreh avokati i Taulant Ballës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.