Pa biletë nga Bari në Durrës, kapet mat 25-vjeçari

Kliko per me shume info

Një 25-vjeçar nga Rrësheni është nisur nga Bari drejt Durrësit pa dokumentacion dhe pa biletë.

Kur ka arritur në portin e Durrësit është zbuluar nga policia e Durrësit ku është vënë në pranga.

Kliko per me shume info

Më datë 09.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për vlerësim, për shtetasin K.K, vjeç 25, banues në Rrëshen, pasi në PKK Port, në sheshin e trageteve, u kap duke ardhur nga Bari, Itali, pa dokumente dhe biletë udhëtimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.