Oriola Marashi bën një ndryshim drastik në stilin e saj të flokëve

Kliko per me shume info

Modelja Oriola Marashi së fundmi është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë falë fotove e videove provokuese të postuara në rrjetet sociale.

Por së fundmi duket se modelja ka bërë ndrushime në look-un e saj.

Kliko per me shume info

Modelja dhe njëkohësisht anëtarja e OTR ka postuar këtë foto në Instastorie ku duket ka ndryshe me paruken bionde me kaçurrela që ka vënë.

”Mbesa e Rubit”, shkruan Oriola mbi foto duke mos zbuluar më shumë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.