Orinda Hutën e ngatërrojnë me Barbien dhe shkak është kjo foto

Kliko per me shume info

Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta është shumë e pëlqyer për stilin e saj!

Ndonëse ka vite që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në treg, ajo vazhdon ende të mbahet mend nga publiku për këngët e saj ndër vite.

Kliko per me shume info

E buzëqeshur dhe gjithnjë e hareshme, Orinda di të bëjë për vete gjithmonë fansat.

Orinda Huta ka postuar në Instagram këtë foto ku shfaqet me flokë kaçurrela dhe një grim në nuanca rozë dhe blu duke bërë që ta krahasojnë me Barbie-n.

Ndërkohë vetë këngëtarja ka patur si qëllim të të sjellë një stil të viteve ’90 siç shkruan në përshkrimin e fotos. “Kthim në vitet ’90. Vajzat duan të bëjnë qejf”, shkruan Orinda referuar këngës së famshme të Cyndi Lauper.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.