Operacioni anti-kanabis në Greqi, në pranga një shqiptar, shpallen në kërkim 2 të tjerë

Ka përfunduar operacioni anti-kanabis në Follorinë, në Greqi ku si rezultat është vënë në pranga një shqiptar dhe janë shpallur në kërkim dy të tjerë.

3 shqiptarët dispononin 23 kg kokainë, të cilën e kishin paketuar në 22 pako. 30-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, është arrestuar teksa fuste në makinë çantat me kokainë.

LEXO EDHE:  Programet e studimeve, kriteret e notës mesatare
Kliko per me shume info

Policia greke ka shpallur në kërkim dhe dy shqiptarë të tjerë, përkatësisht të moshës 32 dhe 39 vjeç.

Identiteti i shqiptarëve ende nuk bëhet me dije, sakaq policia është duke hetuar për persona të tjerë të përfshirë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here