Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë

Kliko per me shume info

Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthyer një nga figurat më të komentuara të ekranit shqiptar për shkak të emisioneve që drejton, angazhimit në aktrim dhe shpesh për bukurinë e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e saj.

Kliko per me shume info

Me anë të kësaj fotoje Eva ndër të tjera ka treguar dhe dashurinë e madhe për kafshët, një përkujdesje që dhe sot e ka mjaft të theksuar.

Ajo shfaqet me një qen të vogël në dorë.

‘Piku. qeni i 24 që merrja në shtëpi derisa t’i gjeja një familje përsëmbari’ ka shkruar Eva në postimin e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.