Nuk pranoi të lidheshin, 23-vjeçarja rrihet me grushta në mes të Tiranës

Kliko per me shume info

Një 23-vjeçare me inicialet L.GJ, është dhunuar ditën e djeshme në Tiranë pasi nuk ka pranuar të lidhej me djalin që i ka propozuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, ku e reja është goditur me grushta nga një djalë nga Rrësheni me inicialet D.L.

Kliko per me shume info

Vajza ka denoncuar në polici, ku ka deklaruar se sherri ka ndodhur pasi nuk pranoi të lidhej me djalin, dhe se prej kohësh ai e përndiqte. Sakaq, policia ka nisur menjëherë hetimet pë zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.