A do të pozoje nudo për 100 mijë dollarë? Ja përgjigjia “e sinqertë” e aktores shqiptare

Kliko per me shume info

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj që njihet më së shumti për karakterin shpërthyes dhe batutat pa filtra ka folur për për lidhjet e saj të mëparshme dhe marrëdhënien me bashkëshortin aktual.

E ftuar në PopCulture, ajo ka rrëfyer disa sekrete nga jeta personale kur tha: “U ndava nga i dashuri i fundit sepse nuk kishim përputhje së bashku dhe unë kisha nevojë për një mashkull më bujar dhe xhentëllmen. Bashkëshorti im ndryshon shumë nga ish partnerët e mi.”

Kliko per me shume info

Ndërsa e pyetur nëse do të pozonte nudo për 100 mijë dollarë, Rudina Dembacaj tha po, duke shtuar se do të pranonte sapo të rregullonte pak linjat.

1 COMMENT

  1. po ti dhe katershe do ta beje ,per 5000 mije $ ,c me thua kush mendon qe je te japesh 100 per nje fendurine si ty

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.