Noizyn apo Ledrin? Këngëtarja bën zgjedhjen që nuk pritej

Kliko per me shume info

E ftuar në “Një kat më lart”, Sara Kapo ka rrëfyer se në fakt kë do zgjidhte mes Noizyt dhe Ledrit.

“Unë jam rritur me Noizy. Kam kaluar një pjesë të gjimnazit duke dëgjuar këngë të tij.

Kliko per me shume info

Mua më pëlqen të kap artistët që në fillimet e tyre muzikore. Siç kam pasur qejf Ledrin me grupin Skillz”- tha Sara.

“Për shijet e mia, duke qenë se jam rritur me çuna të gjatë, do të zgjidhja Ledrin. S’kam asgjë me Noizy, por Ledrin”.

Ajo u shpreh se ishte mësuar të rrethohej nga njerëz të gjatë, pasi ashtu i ka të gjithë në fis, ndaj Ledri si më i gjatë që është ja mbushte më shumë syrin.

“Unë jam më e shkurtra në fis dhe jam 1.75 cm” – u shpreh Sara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.