Noizy publikon pamjet nga shtëpia luksoze

Kliko per me shume info

Deri më tani ai ka bërë të tijat tre Ferrari dhe ka treguar një vend parkimi ku krah tyre ka dhe të tjera makina luksozë.

Reperi i njohur dhe njëkohësisht një nga emrat më të dashur të të rinjve shqiptarë ka treguar pak nga shtëpia e tij.

Kliko per me shume info

Si duket reperi i njohur e ka kaluar fundjavën në shtëpinë e tij dhe kjo duket në fotot e postuar në Instastoryn e tij.

Në foton e postuar Noizy shfaqet duke parë televizor dhe tregon edhe pak nga shtëpia e tij e cila duket të jetë moderne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.