Noizy dhe Blerimi Destani, në garë për trupin më me muskuj!

Kliko per me shume info

Kujtojmë që publikimi i këngës ”Gjuha e Kampionit” e Noizyt, u vonua pasi ia kishte lënë peng mikut të tij Blerim Destani sepse humbi bastin.

Por Noizy nuk dorëzohet sepse sapo i ka shpallur sfidën e radhës aktorit. Ata të dy kanë nisur një garë e cila do të zgjasë deri me 31 maj kur edhe do të shikohet rezultati që secili prej tyre ka arritur në palestër.

Kliko per me shume info

”Naten e mire ?? Me ket shokun tim kemi vendos nje gare qe me date 31/Maj mbaron. Ju do vendosni se kush ka marr me shume nga Fitnes”, shkruan reperi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.