Njihuni me vjehrrën ekstravagante të Sinan Hoxhës

Kliko per me shume info

Nëse mendonit se nga buron gjithë bukuria e bashkëshortes së këngëtarit Sinan Hoxha, mjafton të shikoni këtë foto të nënës së saj dhe gjithë “enigma” zgjidhet.

Andrra Destani është një nga femrat shqiptare më të bukura dhe mjaft origjinale.

Kliko per me shume info

Por nëse shikoni nënën apo motrën e saj do të kuptoni se dhe ato nuk kanë të sharë.

Motra e Andrrës ka publikuar një foto krah nënës së saj, ku ajo duket e veshur me një fustan tërheqës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.