Një gjyshe të tillë nuk e keni parë ndonjëherë! Ja si i çmend meshkujt, plasin ofertat për seks e martesë (FOTO)

Kliko per me shume info

Gjyshja më glamuroze e Britanisë është “përmbytur” me oferta për martesës pasi u bë e njohur në media sociale muajin e kaluar.

Fanatikja e kikbox Carrie Hilton, 36 vjeç, u bë e famshme pasi vajza e saj 17-vjeçare Clarice, e cila Carrie e lindi kur ishte 18 vjeç, lindi një fëmijë – Jessica.

Kliko per me shume info

Menaxherja e shitjeve e mediave në Bolton është ndoshta gjyshja më e re e Britanisë.

“Unë kam pasur shumë mesazhe nga admiruesit. Shumica e tyre kërkojnë takime ose seks. Unë kam pasur edhe disa meshkuj që kërkonin të martoheshin me mua, “tha ajo.

Carrie ka marrë mesazhe nga burrat në Spanjë, Turqi, Greqi dhe madje edhe në Tajlandë./lajmifundit.al


Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5377609/Glamourous-granny-36-flooded-offers-marriage.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.