Nga i gjen paratë Armina për jetën luksoze? Përgjigjet Sali Berisha

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, në një intervistë për emisionin “Byro Politike”, në “Abc News”, foli për strukturën e PD-s, paraqitjen e Lulzim Bashës, si dhe për protestat e opozitës.

Gjithashtu, ish-kreu i qeverisë u pyet edhe për nusen e djalit të tij, Armina Mevlanin.

Kliko per me shume info

Kjo e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, për të cilën njerëzit thonë se ajo po përdor lekët e partnerit të saj Shkëlzenit. Dhe tashmë Sali Berisha vendosi t’u jap fund këtyre fjalëve.

Berisha u pyet nga analisti Baton Haxhiu, “nëse ai do t’i fliste “për të renë”, siç i thonë nga Kosova dhe nëse fjalimet e tij në Parlament për varfërinë, përputheshin me jetën luksoze që ajo bënte”.

Kryeministri është shprehur se Armina e bën jetën luksoze nëpërmjet reklamave, që u bën markave në “Instagram”. Pra, jeta luksoze e Arminës sigurohet nga vetë ajo, si blogere mode.

“Unë nuk mund ta ndaloj të ketë “Instagram”, tha ai më tej.

1 COMMENT

  1. Akoma mendojne keta se njerezit hane bar. Qe te te paguajne firmat nderkombetare per markrting duhet te jesh nje figure publike me integritet dhe te kesh mjaftueshem nje audience qe i pershtatet synimeve dhe shijes se kompanise qe do paguaje. Ne kete rast, Shqiperia eshte treg shume shume i vogel per te investuar fonde qe mund te justifikojne jeten mondane te dashnores se mjekerr cjapit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.