“Netë të zjarrta na presin yll”, Bleona Qereti provokon Faton Shoshin

Kliko per me shume info

Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka ditur ti rrëmbej fokusin edhe ndërkombëtarëve.

Ka disa vite qe jetën e zhvillon në Los Angeles, vend ky që i ka hapur shumë dyer për ëndrrën amerikane.

Kliko per me shume info

Ka parakaluar në tapetin e kuq, dhe së fundmi ishte e ftuar ne cermoninë e çmimeve “Grammy Aëards”.

Dhe pavarësisht se ka takuar disa nga figurat më të famshme dhe me më shumë influencë në botë, Bleona Qereti duket se nuk harron të gjej kohë për të takuar dhe patriotët e saj shqiptarë.

Ajo është takuar me Faton Shoshin në Neë York me të cilin ka postuar edhe fotografi në Instagram.

Por, pasi ka postuar pikërisht këtë foto në Instagram, Fatoni ka shkruar poshtë fotos:

“@bleona po punojm mirë për vazhdim të nejës hahahahahaha, te paska pëlqy po me doket”.

Nuk ka vonuar shumë përgjigja e këngëtares e cila i ka kthyer përgjigje ish menaxherit të Era Istrefit.

“@fatonshoshi netë të zjarrta na presin yll!! Se çdo gjë që bën ti is…”, duke e shoqëruar komentin me disa emoji zjarri. Epo si ta quajmë këtë lindje dashurie apo thjesht një provokim?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.