Nesër miratohet buxheti për ardhjen e Rita Orës në Kosovë

Kliko per me shume info

Nesër në mbledhjen e Qeverisë do të miratohet buxheti për ardhjen e këngëtares së njohur, Rita Ora.

Buxheti që është parashikuar të ndahet për këtë eveniment kap vlerën e 300 mijë eurove.

Kliko per me shume info

Këshilltari i presidentit Thaçi, Adil Behramaj, njëherësh pjesë e Këshillit Organizativ për Shënimin e 10 të Pavarësisë ka qenë ai që së fundmi e ka konfirmuar lajmin.

Kujtojmë se ajo përherë e ka përkrahur vendin e saj në pothuajse secilën paraqitje nëpër botë dhe me mburrje ka treguar se vjen nga Kosova

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.