Nëse keni kaq para mund të jetoni në shtëpinë e Eminem

Kliko per me shume info

Reperi me famë botërore Eminem ka vendosur të shesë shtëpinë e ij në Tribeca, afër New York.

Në këtë shtëpi ti mund të humbasësh në të pasi është plot 2170 metra katrore, dhe reperi i ka vendosur një çmim prej 3,24 milion dollarësh.

Eminem ka jetuar aty për shumë vite, kur zona ishte akoma në ndërtim, ndërsa tani ai është zhvendosur në zona më të qeta, më larg qytetit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.