Nepsi i shtatzënisë? Ky është ushqimi që Adelina Tahiri preferon

Nuk shkoi larg dhe u tha se ajo është shtatzënë, kjo sipas burimeve të cilat tregon se këngëtarja ishte parë në qendrën klinike për kontrollë, së bashku me bashkëshortin.

Me që gjithmonë është përfolur për linjat bombastike, duket se edhe në shtatzëni po vazhdon të ushqehet me kujdes, duke treguar se sa shumë kujdeset për veten. Kohët e fundit atë duket se e ka kapur nepsi i shtazënisë.

LEXO EDHE:  Vdekja e mistershme e dj të njohur Avicii, reagon përfaqesuesi i tij
Kliko per me shume info

Dhe duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundmi ka zbuluar edhe nepsin e momentit që ka për frutin e pasionit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here