Nëna e Ledri Vulës ka ditëlindjen, shihni si e uron ai

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur dhe më të pëlqyer për publikun.

Ai është shumë aktiv në muzikë, me hite të reja dhe aktiv në koncerte ku publiku nuk mungon asnjëherë.

Kliko per me shume info

Ledri përveç se i talentuar, ai shpesh ka treguar që është një djalë mjaft i kujdesshëm, sidomos kur bëhet fjalë për ditët e veçanta.

LEXO EDHE:  Redon Makashi rrëfen shpërthimin ndaj Eugent Bushpepës

E sot ka ditëlindjen nëna e tij dhe reperi ka postuar një fotografi të sajën në Instagram ku shfaqet me një buqetë lule në duar.

Këtë fotografi Ledri e ka shoqëruar dhe me një urim shumë të thjesht, por që tregon dashurinë e madhe që ka për nënën e tij: “Gezuar Ditëlindjen Mami! Të dua!” ka shkruajtur Ledri.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here