Ndryshime në kupolën e Policisë së Shtetit, ja kush ikën dhe kush vjen

Ndryshime të reja janë bërë në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit.

Burime uniformat blu thanë se, Rebani Jaupaj është shkarkuar nga detyra dhe në vend të tij, është emëruar Aida Hanaj. Lëvizje ka pasur edhe në drejtoritë e tjera.

Kliko per me shume info

Emërimet:

Aida Hanaj, zv/drejtore e Policisë së Shtetit

Rebani Jaupi drejtori i menaxhimit të të dhënave në Policinë e Shtetit

LEXO EDHE:  “Uuu qyqja për pak ra…”, deputetja e PD pengohet në shkallët e Kuvendit. Berisha i shkrin të tërë me batutën

Gjovalin Loka, drejtor i Rendit në Policinë e Shtetit

Altin Qato, drejtor i Policisë Elbasan

Enkelda Toskut, drejtore e Kufirit në Tiranë

Bledar Çeliku, drejtor i Forcës Operacionale

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here